Co nás čeká

Cestovní plán

 • 20.Květen
  2023
  Kino Lysá nad Labem
  Lysá nad Labem
 • 10.Červen
  2023
  Čelákovice
  Spartak Music Club

To, co bylo:

v roce 2022:

28. Květen 2o22 BeerFest - Praha - Újezd nad Lesy

. . .

14. Květen 2o22 Zahráli jsme si v Pivnici Litvajs společně s kapelou Vombat Kruton v Újezdě nad Lesy (Praha). (detail)

. . .

23. Duben 2o22 Narozeninová voslava (detail)

. . .

16. Duben 2o22 Diesel na Jackovi (detail)

. . .

2. Duben 2o22 Koncert u Chemika (detail)

. . .

1. Duben 2o22 Kino Lysá nad Labem (plakát)

. . .

12. únor 2o22 Zahráli jsme na dabl narozeninové párty v Bistru Dřevák v Praze v Újezdě nad Lesy (plakát)

. . .

v roce 2021:

16. říjen 2o21 Zůčastnili jsme se Újezd Festu 21 v Praze - Újezd nad Lesy (plakát)

. . .

4. září 2o21 Jsme si zahráli v Čelákovicích na Spartak Festu 2021. (plakát)

. . .

27. srpen 2o21 Zahráli jsme v Pivnici Litvajs v Újezdě nad Lesy (Praha). (plakát)

. . .

24. červenec 2o21 Po více jak půlroční kovidové pauze, jsme zahráli společně s kapelou Authentic v Újezdě nad Lesy (Praha) v Bistru Dřevák. (plakát)

. . .

v roce 2014:

5. červenec 2o14 Po půlroční pauze, kdy se maturovalo a tak, jsme využili začátek prázdnin a zahráli jsme si pěkně v klidu a v pohodičce v předsálí Kina v Lysé nad Labem. Po nás předvedl své vystoupení tajemný elektronický a kytarový mág Adolf Filter. (plakát)

. . .

17. leden 2o14 Proběhla oslava Kořenových kulatin nazvaná prostě - Kořenfest. Úkryt před zimou u zázemí jsme našli v Kině v Lysé nad Labem. Začátek akce zneušil sám Kořen, aby vytáhl na světlo svoje staré folkové písničky a předváděl se coby bard s kytarou. Poté nastoupil na pódium dosud jen studiový projekt Potěškoště a po něm následovaly kapely Součka (ex. SO), Aliwashi, Radio'9510 a na závěr Qwil. Drobnou zajímavostí bylo, že ve všech zmíněných kapelách hrál Kořen. Prostě vydařený Kořenfest. (plakát)

v roce 2o13:

14. prosinec 2o13 Tentokrát jsme pátým předvánočním unplugged potěšili Čelákovice. Vystoupili jsme v Městkém muzeu. Posíleni o Veu a horký punč pro všechny příchozí. (plakát)

. . .

23. listopad 2o13 Vystoupili jsme v Irish Music Pubu v Čelákovicích.

. . .

09. listopad 2o13 Plni očekávání jsme vyrazili do Českých Budějc. A můžeme říct, že to byla paráda. Ve Fabrice vystoupily kapely Krize středního věku (ta je naše zvací) a Tomcat Garfield's Empty Belly Club Band. Bylo tam moc fajn. Lidi přišli a bylo moc příjemné komunikovat s publikem, které vracelo zpátky naši energii. Není divu, že jsme s radostí zahráli i naši nejnovější píseň Rozpuštěná. A děkujeme Honzovi za zvučení. (plakát)

. . .

19. říjen 2o13 Byly jednou dvě čůzy..., vlastně Čůzy :-) A ty se rozhodly, že je hloupé, když se nic neděje a že je lepší, když se děje. Tak zorganizovaly Čůzfest a pozvaly hned několik kapel. Kamže? Do Lysé nad Labem, do Kina v Lysé nad Labem. A my to rovnou zahájili :-) Po nás bude následovala plejáda dalších kapel, jako například Magnetikum, Bonebroke, TmZtM, Marek Jelínek & Mimosféry a Čokožmolky. Výtěžek doputoval do Dětského domova v Milovicích. (plakát)

. . .

21. říjen 2o13 Zahráli jsme v Milovicích v restauraci Mladá. Pozvala nás kapela Blek Defekt která tamo zahrála též a kteréžto za pozvání děkujeme. Celá akce byla pojata jako loučení s létem. Hráli jsme první a moc a moc nás potěšilo, jak postupně tály ledy. Od vlažného potlesku po první písničce (přeci jen jsme "doma" ještě neznámí...) se po každé další písničce potlesk stupňoval až vyvrcholil téměř ovacemi, které si vynutili přídavek. Díky, díky, moc nás to těší.

. . .

31. srpen 2o13 V Čelákovicích na dvoře Irish Music Pub proběhl jako každý rok (s jedinou přestávkou) již tradiční Statekfest. Tentokrát jsme vystoupili ještě za světla, abyste si nás mohli také prohlédnout a ne jenom slyšet. Jako vždy vystoupilo mnoho dobrých kapel. Zde jsou: MARTY & HONZA (UK/Čelákovice), T.M.Z.T.M., SLOW FINGERS, FLAT FIVE, CONTINUE, MESSAGE, REVERENDS, NĚCO, OVČIE KIAHNE, AUTHENTIC. (plakát)

. . .

25. srpen 2o13 Konec prázdnin s Maxim Turbulenc nejen s Maxim Turbulenc :-) Na Hakenově stadionu v Milovicích začal podmračeným počasím, které se zhoršilo natolik, že naše vystoupení muselo být bohužel odvoláno. (plakát)

. . .

10. srpen 2o13 Krize dorazila! Konkrétně obávaná jihočeská rumová brigáda Krize středního věku. Prostředí Nymburka je uchvátilo natolik, že jsme se s nimi opět sešli v kavárně U Strejčka v Nymburce. Celé vystoupení hned na počátku narušily rekonstrukční práce v restauraci kam jsme chtěli vzít své hosty na jídlo. Museli jsme se rychle přesunout do náhradní, bohužel téměř přeplněné restaurace, kde jsme na jídlo čekali 30 minut. Krize ovšem po návratu do klubu dokázala, že to jsou muži činu a ihned ode dveří napochodovali na pódium a spustili poctivý a energií nabitý jihočeský bigbít, který rychle rozpohyboval přítomné. My jsme si to na pódiu užili hned po nich. V repertoáru jsme měli obě nové písně Nebe a Textovka a poprve na veřejnosti jsme zahráli píseň Venku. Další novinkou byl Vašek na baskytaru a Matoušův přesun k druhé kytaře. Móóóc všem díky za příjemnej mejdan a skvělou náladu.

. . .

01. červen 2o13 V zámeckém parku v Lysé nad Labem proběhl Den pro medvěda, celodení Benefiční akce k 20. výročí založení Dětského krizového centra, na které vystoupily známé osobnosti a probíhal doprovodný program zajištěný například hasiči, policií nebo skauty. Od 18hod začala hudební produkce a to střídavě na dvou pódiích. Bohužel počasí ten den nepřílo žádné akci a Medvěd se málem utopil v dešti a blátě. Vystupující a návštěvníci jej ale naštěstí utopit nenechali a festival nakonec splnil svůj účel. Tedy zpříjemnit návštěvníkům sobotu a podpořit Dětské krizové centrum zabývající se syndromem CAN (děti zneužívané, týrané a zanedbávané) a kterému byl určen výtěžek z celé akce. (plakát)

. . .

04. květen 2o13 Druhá stovka koncertů začala velice netradičně. Lubošovi pár dnů před koncertem praskla šlacha na prstě levé ruky, Petru postihl zcela zpěvuprostý kašel a v televizi byl hokej... Přesto jsme se odhodlaně vydali do Čelákovic do Irish Music Pubu. Bez Petry, bez Luboše, ale hlavně kvůli výborné partě z Prahy, kapele Magnetikum. Kluci hráli opravdu výborně a s nasazením. My jsme představili naše nové písně, zavzpomínali na ty staré a tímto chceme poděkovat Sabotérce a Anett za neocenitelnou podporu :-)

. . .

30. duben 2o13 Byli jsme poctěni nabídkou hudebně doprovodit vernisáž výstavy Největší sbírka magnetek Scenerie, která se odehrála v Informačním centru Zlatého pruhu Polabí v Poděbradech. Zvolili jsme akustickou sestavu a pojali to jako další unplugged vystoupení. Atmosféra byla velice příjemná, magnetky zajímavé a pěkné. Děkujeme za pozvání. (plakát)

. . .

26. leden 2o13 Sečetli jsme počet našich odehraných koncertů a na tento datum nám vyšel 100. koncert! No, kde jinde bychom ho měli odehrát, než na naši domácí půdě. Zázemí jsme našli v Kině v Lysé nad Labem. Z Prahy nás přijeli podpořit mladí, talentovaní a perspektivní melodičtí HighLights, kteří vystoupili jako první a které uvedla na pódium naše konferenciérka Růžena Karpáčková. Ta uvedla i nás a my jsme nastoupili na pódium posíleni o dvě vokalistky-tanečnice Leu a Veu. Stovku jsme si užili pořádně. Připoměli jsme si naše starší písničky, představili jsme i ty nové a mezi tím jsme si užívali převleky a paruky, abychom vyvolali dojem, že je nás hodně. Pokusili jsme se připomenout i nás poslední videoklip, ale celosvětová energetická krize nás dostihla v nejnevhodnější okamžik a notebook nám sprostě chcípnul. Takže jsme se role dvourozměrných postav na plátně ujali zase my a statečně pokračovali dál. Zde je potřeba doplnit, že jsme vystoupili již bez našeho, dnes bývalého, kytaristy Tomáše. Jeho hudební ideály směřují k jinému hudebnímu stylu, než k jakým se ubíráme my a tak jsme se v dobrém rozešli. Tome, děkujeme. Na závěr vystoupila poděbradská trojka Trio Passengers, která svým nekompromisním výkonem vzala únavu všem, kteří se rozhodli zůstat až do konce. Stý koncert jsme obohatili vypuštěním našeho nového singlu Barcelona/Vzdálený, který jsme natočili v prosinci. Na závěr musím poděkovat za podporu a pomoc bez které bychom tento koncert neuskutečnili. A to jmenovitě: firmě zabývající se realitami RELOCA.CZ, s.r.o., čelákovickému Irish Music Pubu, výrobci a opraváři kytar Kytarám Lambert a Tomášovi "Skreachovi" Krejčímu. (plakát)

v roce 2o12:

15. prosinec 2o12 Před blížícími se Vánocemi jsme vystoupili tentokrát akusticky, jak se lidově říká unplugged, v Kině v Lysé nad Labem. Večer zahájili na naše pozvání naši kamarádi z nymburské kapely Surikhata a všechny přítomné pohladili na duši. Naše vystoupení se snažil zhatit tajemný muž s krabicí na hlavě, který se nám pokoušel vyřadit zpěvačku, ale protože jsme měli na pódiu posily, zvládli jsme začátek i bez ní :-) Takže bych měl představit naše hosty: Miras - basová kytara, zpěv, Verča - zpěv, Verča - zpěv a hlavně Bára - příčná flétna a zpěv. Děkujeme hostům a děkujeme hlavně divákům a doufáme, že se jim líbilo naše podání, jinak elektrických písniček. (plakát)

. . .

23. listopad 2o12 Vystoupení v Brandýse nad Labem v kinoklubu Egzyl z technických důvodů přeloženo po novém roce, posléze zrušeno úplně.

. . .

20. říjen 2o12 ZUŠ v Lysé existuje již úctyhodných 65 let. K tomuto půlkulatému výročí uspořádala umělecká tato škola hudební přehlídku několika kapel ve kterých hrají její bývalí žáci. V naší kapele jsou to zrovna tři. Přehlídka proběhla v Městském kině v Lysé nad Labem. Po vystoupení folklorního souboru Šáteček následovaly včetně nás kapely SO, Na vlnách TSF, Artmosphere a Sek jsi bonbónky. Odehráli jsme bez Skreache, který byl zrovna nemocný. Po vystoupení v Lysé jsme se přesunuli do Poděbrad do Boss Baru, kde jsme vystoupili spolu s Radiem'9510 a užili jsme si klubové atmosféry. Původně s námi měla vystoupit kapela SO, ale zdravotní indospozice jí umožnila odehrát pouze ZUŠfest a vystoupení v Bossu museli SO bohužel odříci. (plakáty: ZUŠfest, BossBar)

. . .

15. září 2o12 Konec léta a s ním i letní sezóna je za námi a v Pískové Lhotě proběhl tradiční Oldafest. Skreach odpoledne bohužel doma o berli upadl na ruku a nemohl hrát, tak jsme museli vystoupit bez něho. Dále se programu zúčastnily kapely Trio Passengers, Komat a ČéTé. (plakát)

. . .

1. září 2o12 Znovu a rádi jsme se zúčastníli dalšího ročníku Statekfestu v Čelákovicích. Z technických důvodů se nemohl dostavit náš druhý kytarista a tak jsme vystoupení odehráli ve čtyřech. Kromě nás se festu zúčastnily také kapely: Martin Lyndon, The Reds, Little Fish, Reverends, TmZtM, The Rockers, Message, Něco, Echoes, Ovčie Kiahne a Authentic. Samozřejmostí bylo občerstvení a dobrá nálada po celou dobu festivalu. (plakát)

. . .

21. červenec 2o12 Vystoupili jsme v Nymburce v kavárně U Strejčka kam spolu s námi dorazila obávaná Jihočeská rumová brigáda Krize středního věku. Akce byla výborná. Kluci to pořádně rozjeli a ukázali, že krize středního věku nemůže být tak strašná. A my už potom jenom přikládali pod kotlem. Díky všem a díky Kájovi za zvuk. (plakát)

. . .

14. červenec 2o12 Původně dohodnuté vystoupení v Lysé nad Labem se přesunulo z letního kina na zahrádku Městského kina. Aby toho nebylo málo, tak bubeník nemohl a musel za něj zaskočit Ringo ze SOuček a také jsme byli oslabeni i o druhou kytaru. Ale přes mraky na obloze jsme se rozhodli, že nám pršet nebude a že to bude pohodovej večer. A taky byl. Hlavně kvůli všem, kteří přišli, nebo se třeba jen zastavili když šli okolo.

. . .

9. červen 2o12 Přijali jsme nabídku na unplugged vystoupení v historickém prostředí středověkého hradu Kumburk, neboli na Kumburském vítání léta, kde vystoupilo i mnoho dalších "akustických" kapel (HFD, Surikhata, Nový hrábě, Ondynoj v podání Mária, Radio'9510), jedno divadlo (Jelita) a několik čtoucích autorů. Program doplnily různé workshopy, střelba z luku, kavárna, čajovna, ohnivá show a potulný harmonikář. Počasí se kabonilo, ale s naším příjezdem se umoudřilo a přestalo pršet. Když jsme po hlavním pořadateli chtěli nasvítit pódium, lusknul prsty a skutečně z mraků vyšlo slunce a osvítilo nás. Bez mikrofonů, komb - šlo nám to a od přítomných jsme sklidili potlesk. (plakát)

. . .

21. duben 2o12 Vystoupili jsme v lyském městském kině společně s Michalem Hrůzou a Kapelou Hrůzy.

. . .

13. duben 2o12 Protože v dubnu třináctka smůlu nenosí, vystoupili jsme náhradou za odřeknutý březnový koncert v Čelákovicích v Tam Tam Baru a s námi ono slibované příjemné překvapení, pohodová a hlavně dobrá kapela Artmosphere. (plakát)

. . .

24. březen 2o12 Postihla nás nečekaná pohroma. Na Petru padla odpoledne náhlá zdravotní indispozice, tak musel Kořen v čelákovickém Irish Music Pubu alternovat zpěvačku. Spolu s námi vystoupili naši sousedé ze zkušebny, kapela Ondynoj, kteří nám svým vystoupením a navozením atmosféry pomohli naše nesnáze zvládnout.

. . .

17. březen 2o12 Užili jsme si znovuotevřenou nymburskou kavárnu U Strejčka na Valech a spolu s námi zahráli přeloučské Fragmenty, kteří jsou prostě stále lepší a lepší. (plakát)

. . .

2. březen 2o12 Vystoupení v Čelákovicích v Tam Tam Baru bohužel pro nemoc přeloženo na duben.

. . .

17. únor 2o12 Vystoupili jsme v Mělníce v Disco Koruně ma oslavě narozenin našeho kytaristy Skreache. Večer vygradovali v plné parádě a v plné sestavě kluci z kapely TmZtM. (plakát)

. . .

11. únor 2o12 Všude dobře, doma nejlépe. Po nějaké době jsme zase vystoupili v Lysé nad Labem v restauraci U Zeleného stromu. Večer otevřelo Radio'9510, pro které to byl návrat na místo činu. Po ní jsme vystoupili my a závěr večera patřil kapele Čokožmolky, která zvesela rozehnala všechny chmury mrazivého večera. (plakát)

v roce 2o11:

17. prosinec 2o11 S potěšením jsme přijali pozvání kapely Fragmenty a vyrazili jsme směr Přelouč na Předvánoční soudek 2011 do hospody U Soudku. Mile nás překvapila atmosféra na sále. Moc děkujeme za vlídné přijetí a kladnou odezvu publika. Taktéž děkujeme panu zvukařovi za vstřícnost. Po nás vystoupili ve výborné formě naši hostitelé, kteří svým vystoupením zcela uchvátili našeho baskytaristu, a na závěr zahrála kapela Postres. Tak tedy veselé Vánoce a šťastný a žádnými pověrami nezatížený nový rok 2012. (plakát)

. . .

12. listopad 2o11 Rádi jsme opět zavítali do útulného Irish Music Pubu v Čelákovicích a stejně tak rádi jsme na úvod dali prostor výborné a textařsky velmi schopné přeloučské kapele Fragmenty. Po Fragmentech se pódia zcela nečekaně zmocnila formace Radio'9510, která se po několika písních elegantně změnila příchodem dalších dvou členů v Qwil :-) Děkujeme všem fanouškům za přízeň stejně tak, jako děkujeme na místě v okamžiku ustavenému sboru dobrovolných hasičů, kterému jsme jako celému kolektivu věnovali píseň Stříkej. Přátelé, děkujeme :-)

. . .

24. září 2o11 Rádi jsme zavítali do Brandýsa nad Labem, do kinoklubu Egzyl. Původně jsme měli vystoupit s další kapelou, ale bohužel ta musela z vážných rodinných důvodů na poslední chvíli odříct. Tak zůstal celý večer na nás. Naštěstí nás v tom výborné publikum nenechalo a doufám, že potěšení z našeho vystoupení bylo oboustranné. Děkujeme, přátelé! (plakát)

. . .

23. zaří 2o11 Vystoupili jsme opět na domovské scéně v kinoklubu LUfT a doufáme, že to nebylo naposledy, neboť o budoucnosti nejen klubu, ale i celé budovy kolují poměrně černá očekávání. Společně s námi vystoupili naši kamarádi z Prahy, kapela Magnetikum, kteří jsou ve výborné formě a toho času pracují na videoklipu. (plakát)

. . .

30. červenec 2o11 Vystoupili jsme na třídenním srazu motorkářů DOLÍK 2011 v Semíně plném soutěží, muziky a hlavně motorek. Začal v pátek 29.7., kdy večer završila kapela Treron. V sobotu zahrály Fragmenty, naše maličkost, Crionic, Polymetal a na programu byli i BU-FU. V sobotu pršelo a pršelo a pršelo. Což byla škoda a proto organizátoři rozhodli, že na příštím srazu bude svítit sluníčko. Potěšila nás moucha, kaskadéři a další, kteří se nenechali odradit deštěm a podpořili nás pod pódiem, i ti, kteří nás poslouchali pod přístřeškem. Díky za přízeň. (plakát)

. . .

23. červenec 2o11 Vystoupili jsme v motoklubu U Netopýra ve Vrbové Lhotě. Přivítalo nás příjemné rodinné prostředí klubu a atmosféra pohody. Na pódiu se představili Psí kšíry, kteří nás potom velice vřele podporovali, když jsme hráli my. Jaho hosta jsme mezi sebou opět rádi uvítalu Helču v písni Čekanka. Vřele doporučujeme stavit se v tomto krásném klubíku třeba jen na kafe. Stojí to za to. (plakát)

. . .

21. květen 2o11 Vužili jsme pozvání a vystoupili na Open-airu Oldafest v Pískové Lhotě u Nymburka. Festival byl v areálu místní sokolovny a i když na různých místech okresu padala od odpoledne z nebe voda, Pískové Lhotě se déšť zázračně vyhnul, takže nebylo nutné přesouvat se pod střechu. Naše vystoupení bylo první celé vystoupení pro našeho druhého basáka Matouše, který se úkolu zhostil velice dobře. Na festivalu dále vystoupily kapely ČéTé, Pořát jinak, Straton, SO a Capsela bursa pastoris.

. . .

16. duben 2o11 S novým albem jsme se vydali i do Čelákovic, do domovských vod našeho bubeníka. Naši kamarádi z TmZtM nás vzali pod svá ochraná křídla v TamTamu (odkaz na Facebook) a já jen doufám, že se nám koncert vydařil o čemž napovídají příznivé reakce na místě, což nás moc těší.

. . .

9. duben 2o11 V lyském Luft kinoklubu jsme pokřtili naše nové album s názvem Zbloudilá. Jako první vystoupili naši kamarádi z kapely Magnetikum, kteří neváhali a ihned navázali kontakt s publikem. Po vydařeném vystoupení Magnetika jsme v rychlosti zapojili veškeré naše audiovizuální efekty a připravili si scénu. Po úvodní písni jsme v krátké scénce uvedli na pravou míru fámy a někdejším údajném vztahu dvou hlavních protagonistů naší kapely, kteří mají ve skutečnosti sourezenecký vztah. Poté začala velkolepá produkce hodná světových hvězd :-) Během ní jsme postupně představili jednotlivé písně z nového alba, které bylo posléze přímo na pódiu pokřtěno (běžným) energetickým nápojem a získalo tak mnoho energie na další cestu k posluchačům. Našimi milými kmotry byli naši bývalí spoluhráči Miras a Alesh. Po křtu jsme promítli raritní videoklip písně Johny, čehož využilo ženské osazenstvo pódia ke změně garderoby. Po klipu jsme už ve starých písních představili nového baskytaristu Matouše, který bude zaskakovat za Káju. Pod pódiem se nakonec rozvířil divoký rej tanečníků, kterým tímto velice, převelice děkujeme. A vůbec děkujeme všem, kteří přišli, protože tak výbornému publiku se hraje naprosto báječně :-) (plakát)

. . .

5. únor 2o11 Vystoupili jsme v lyském Luft kinoklubu na akci Punkrocková smršť. Zahráli jsme písničky z nového alba s názvem Zbloudilá, které se chystáme pokřtít. Dále vystoupily kapely Riot in the Air a výborní vsetínští Criminal Colection, kteří rozhodně nenechali nikoho v klidu sedět na sedačkách. (plakát)

v roce 2o1o:

18. prosinec 2o1o Bohužel, museli jsme zrušit naši účast na plánovaném festivalu místních kapel Chumel v lyském Luft kinoklubu. Baskytarista Charles si nepříjemně a bolestivě poranil ruku a stehy mu nedovolují hrát. Po dobu rekonvalescence budeme muset s vystupovaním počkat. Všem se za tuto nepříjemnost omlouváme.

. . .

16. říjen 2o1o Vystoupili jsme v lyském Luft kinoklubu, s kapelami Stays in Touch a Kompromis. Na naše vystoupení se nám na pódium vetřely dvě blondýny, z nichž jedna uchvátila mikrofon a druhá kytaru. Naštěstí se na konec ukázalo, že obě dvě blondýny do kapely patřily, takže vystoupení dopadlo dobře. Děkujeme všem přítomným za podporu. Hrálo se nám výborně díky vám. (plakát)

. . .

8. říjen 2o1o Vystoupení v plzeňském klubu Utopie bylo bohužel z policejních důvodů zrušeno.

. . .

25. září 2o1o Dorazili jsme do Češova u Jičína, kde prohíhaly zabijačkové hody. V hospodě už hrála kapela Čert To Vem. Pomalu jsme se nachystali my. Zvukař měl velmi profesionální přístup a naše zkušenosti z akcí bez zvukaře nám trochu komplikovaly přípravu. Ale vyplatilo se. Celkový zvuk ven do sálu byl podle ohlasů všech přítomných výborný. My jsme ho slyšeli jen z pódia, tak nemůžeme posoudit :-) Po nás se na pódium rozestavil AC/DC revival New Bells, připraven dát večeru pořádnou šťávu. Na závěr vystoupila kapela POSEIDON, která celé hudební sobotní odpoledne zorganizovala. (plakát)

. . .

28. srpen 2o1o Vystoupili jsme na pátém ročníku Statek Festu v Čelákovicích, který byl věnován památce kamaráda, muzikanta a kytaristy Libora Simona, který 4. srpna navždy odešel. Na festu vystoupily kapely: Blender, TmZtM, Něco, The Rockers, Lyndon Town, Charlie & Diana blues band, The Kingsize Boogieman, Lesboys, Flat five, TAM a Authentic. My jsme představili písničky z naší nově chytané nahrávky a děkujeme všem, kteří nás přijeli podpořit. (plakát)

. . .

14. srpen 2o1o Na pozvání spřízněné kapely With Compliments jsme společně s kapelou SO zahráli v přísálí kinoklubu Luft v Lysé nad Labem. Akce to byla vydařená. Zahráli jsme písničky z naší nové chystané nahrávky a hrálo se nám dobře díky tomu, že jste nás přišli podpořit v hojném počtu. Po nás se Kořen převlékl do "pracovního" a odehrál na kytaru s With Compliments. A protože mu to nestačilo, odehrál s nimi jednu písničku na bicí. Na závěr se opět převlékl a odehrál na basu se SO. Zlé jazyky tvrdí, že to byl Kořenův večer. Ale opak je pravdou. Byl to večer dobré muziky a pohodové nálady. Hlavně díky vám, kteří jste přišli a tu náladu pomohli vytvořit. (plakát)

. . .

25. červen 2o1o Pátečním večerem začal dvoudenní open air v Milovicích, na náměstí 30. června. My jsme vystoupili v pátečním programu spolu s kapelami Pořát Jinak, Blek Defekt, Práva Pupku, kteří ohlasíli svůj poslední koncert a Lyndon Town, kteří své vystoupení v podání dvou elektroakustických kytar přesunuli vzhledem k pozdní hodině do Restaurace U Jelínků. V sobotu program pokračoval tématickým programem a večer opět hudbou v podání kapel SO, Zpětná Vazba, TmZtM, a Mantinel. (plakát)

. . .

8. květen 2o1o Zavítali jsme do naší téměř domovské kavárny U Tanečnice v Nymburce. Na úvod zahráli pardubičtí Concitare, kteří aktuálně chystají zveřejnění svého nového CD. Hornoměcholupská Ora et Labora zahrála jako druhá. Na závěr jsme vystoupili my v oslabené sestavě. Druhý kytarista se musel bohužel na poslední chvíli omluvit. Ale i v oslabení jsme dokázali zbylé přítomné roztancovat a to i přesto, že nekteří z nich byli už už na odchodu. Znovu odložili bundy a vrhli se na parket. (plakát)

. . .

24. duben 2o1o V kulturním domě na Loučeni proběhl trojkoncert společně s kapelami Lážo Plážo a Crossband. Lážo nasadilo svou novou flétnistku a nutno dodat, že být v sále temnotemná tma, tak nikdo nepozná, že má kapela ve svém středu nováčka. Crossband se nezapřel v tom, že je to kapela dobrých muzikantů, které hraní baví. Kolují zvěsti, že kluci z Crossbandu nepovažují svůj výkon za příliš vydařený, ale opak je pravdou. Kdyby nebyli schovaní pořád za reprobednama, ale přišli si to poslechnout do sálu, tak by zjistili, že hráli velmi dobře. Na závěr jsme vystoupili my. Rozhodli jsme se zredukovat počet nepotřebných mikrofonů a kabelů tou dobou již překážejících na pódiu, neboť tolik zpěváků opravdu nemáme. Možná, když na pódiu začaly s naším příchodem mizet věci jako mikrofony, stojany a kabely, tak se někdo lekl, že jsou v sále zloději a nechal celou dobu našeho hraní svítit. Asi abychom nic neukradli. Takže se lidi báli jít na nás pařit. Proto si ceníme a děkujeme celé té bandě, která tam na nás i na světle nebojácně pařila. Závěr patřil narychlo svolané kapele Archa revival, která zahrála své tři prvotiny z počátku devadesátých let a přivedla všechny zbylé přítomné k naprostému úžasu.(plakát)

. . .

4. duben 2o1o Bohužel jsme museli z naší strany zrušit účast na velikonoční veselici 4.4. ve Stratově. Pokud jste se na nás těšili, velice se omlouváme.

. . .

26. březen 2o1o Když první tání cesty sněhu zkříží a nad ledem se voda objeví, tehdy jsme vystoupili na festivalu JARNÍ TÁNÍ v lyském Luftkino klubu. Celou akci obětavě spunktovali Afterspoon v rámci svého ON TOUR! O úvod se postarali s menším zpožděním Joker's Face, po nich jsme hráli v pořadí my, Interpret neznámý, Afterspoon a Subway. Atmosféra byla výborná a děkujeme všem naším pžíznivcům. (plakát)

. . .

13. březen 2o1o Sestoupili jsme na Loučeni do příjemného komorního prostředí dobře zásobeného Garage baru, který najdete pomocí této mapky a ve kterém se odehrávají zajímavé, nejen hudební kulturní akce. Třináctka v datu nás dohonila jenom co se týkalo cestování, abychom se onen večer dali dohromady. Garáž nakonec pod naším náporem decibelů nespadla, tak jsme mohli zahrát poprvé na veřejnosti i naši zbrusu novou písničku jménem Some people. Moc děkujeme za podporu všem přítomným, pro které se nám hrálo příjemně. (plakát)

v roce 2oo9:

19. prosinec 2oo9 Na předvánoční besídce v Lysé nad Labem v Mangu začali jako první koledovat místní BlackTop. Po nich jsme vystoupili my a jako poslední vystoupili vrchní koledníci TmZtM, kteří nás na tuto vydařenou koledu pozvali. Díky jim a díky vám všem, kteří jste přišli. (plakát)

. . .

12. prosinec 2oo9 Předvánoční unplugged koncert v Lysé nad Labem v restauraci Gurmán uspořádali naši kamarádi, kapela Lážo Plážo. Dokonce jsme byli jako kapela vybráni za kmotra jejich nového CD s názvem Těžko říct..., které jsme pokřtili důkladně vodami z Lysé, Milovic a Prahy. My jsme si ke svému vystoupení pozvali hosty se kterými jsme si rádi zahráli. Hanku na klávesy, Helču na zobcovou flétnu a zpěv a našeho milého qwiláka Mirase na zpěv. Užívali jsme si to a děkujeme všem za tu atmosféru, kterou nám vytvořili. Doufám, že jsme se důstojně se všemi rozloučili novoroční písní Den přeslavný v provedení spojených sil Lážo Pláža a Qwil. (plakát)

. . .

21. listopad 2oo9 Rádi jsme vystoupili Velkém Borku u Mělníka na Rock-Metal festu, kde slavil organizátor, náš kamarád, narozeniny. Jako host nás podpořila v písni Čekanka netradičně podaným výborným vokálem naše kamarádka Helča. Kromě nás přijely gratulovat kapely Demencia Mortalis, Vidock, Sour Bitch, Lammoth, Creed of Life a Hey. (plakát)

. . .

3. listopad 2oo9 Rádi jsme přijali pozvání kapely Magnetikum na křest jejich debutového singlu Krize do pražského klubu Futurum a přijeli jsme jim udělat předskokany. Celá akce začala velice vtipně vyzvednutím Kořenova auta ze servisu, kde byl měněn alternátor, který se na Karláku odporoučel a vůz se zastavil před Jiráskovým mostem. Naštěstí včasná telefonní komunikace a pomoc dodávky Magnetika zachránila vystoupení a auto bylo odtaženo ke klubu. Další na řadě byl Charlesův kabel, který zákeřně přečkal zvučení a přestal vésti signál uprostřed naší produkce, čímž jsme si mohli ověřit, že basa opravdu není v našich písničkách navíc. Děkujeme všem, kdo nás podporovali pod pódiem, protože nám to udělalo po těch všech malérech radost. (plakát)

. . .

24. říjen 2oo9 Pozvala nás do Mečeříže do Clubu Mexico kapela TmZtM. Musím bohužel přiznat, že se nám vystoupení nevydařilo. Zradila nás akustika sálu, i naše vlastní vybavení. Pískalo to, nebylo nám rozumět, neslyšeli jsme se, baterky došly... Snad se nám povedla aspoň druhá půlka našeho vystoupení, kdy se Kájovi podařilo vypnout vše, co nemuselo být v provozu a nějakým zvláštním šamanským kouzlem utišil zpětné vazby. Jako další vystoupily kapely Jalapenos z Benátek a BlackTop z Lysé. (plakát)

. . .

16. říjen 2oo9 Měli jsme hrát v Pečkách v Edenu s kapelama Lure of Senses a Rebel Rock. Bohužel, jsme ze zdravotních museli odříct naši účast. Moc nás to mrzí a všem, kteří se na nás těšili se omlouváme.

. . .

10. říjen 2oo9 Na počátku byl fotbal. V čelákovickém Irish Music Pubu se promítalo utkání České republiky proti Polsku. Ihned jak zápas skončil 2:0 pro ČR, nastoupil na pódium Blender, který se tímto koncertem rozloučil se svým zpěvákem Gěňou a náš bubeník Jarda se důkladně rozehrál, neboť je bubeníkem i v Blenderu. Po velice povedeném a posluchačsky oceněném vystoupení Blenderu jsme nastoupili my. Zahráli jsme i všechny novinky, které zatím máme. Na tři písně jsme pozvali na pódium jako hosta naší fanynku Terku, která si s námi zahrála na chrastítko. Děkujeme všem, kteří nás podpořili a všem, komu se naše vystoupení líbilo.

. . .

26. září 2oo9 V lyském Luftkino klubu proběhl fesťáček čtyř kapel. Navzdory původní myšlence se musel obsluhy zvukového aparátu ujmout CharlesBass. To nám trochu zkomplikovalo naše vlastní vystoupení, ale snad jste nám tu nervozitu a z ní plynoucí chyby odpustili. Už kvůli tomu, že jsme poprvé na veřejnosti zahráli zbrusu novou písničku Šampaňská sklenička a s ní zahráli i poměrně nové písničky Šílená a Říkej. Jako první vystoupili vršovičtí Magnetikum a předvedli výborný výkon. Potom jsme pódium okupovali my, následováni nymburskou undergroundovou partou Práva pupku, která si vystoupení užívala. Závěr patřil našim energií nabitým čelákovickým kamarádům TmZtM. (plakát)

. . .

29. srpen 2oo9 Poslední srpnovou sobotu jsme měli tu čest odpálit Statek Fest 2009 v Čelákovicích. Jako každý rok se odehrál pod širým nebem na dvoře Irish Music Pubu. Prvním kapelám se podařilo svými tóny rozehnat zamračené mraky a po zbylý čas se noční obloha udobřila. S námi se na Statku vystřídaly kapely TmZtM, Lyndon Town, Něco, Charlie Diana Blues Band, The Rockers, Authentic, Loyca, Basslake, Flat Five a Grand Slam. A úplně bych zapoměl, že jsme zde poprvé na veřejnosti zahráli naši novou písničku Šampaňská sklenička, kterou pro nás napsal Luboš Lambert. (plakát)

. . .

1. srpen 2oo9 Výborná akce proběhla na Soutoku Labe a Cidliny u Poděbrad. Proběhla díky kapele TmZtM, která celou akci zaštítila a odehrála tam svůj 51. koncert. Přiznáme se bez mučení, že jsme na tuhle akci nezkoušeli, protože byl pořád někdo pryč. Proto nás velmi potěšila skvělá podpora ze strany přítomného publika, kterému tímto děkujeme. Kořen s Petrou sí spolu dali spycha každý na jiném místě, čímž došlo k výraznému zdržení, než se našli a dorazili. Pokud jsme tím nahněvovali některou z dalších kapel, tak se jim moc omlouváme. Po nás vystoupili oslabení ČéTé jenom ve třech, ale výkon podali vynikající. Závěr obstarala kapela Mantinel. (plakát)

. . .

27. červen 2oo9 Předprázdninové vystoupení jsme si přichystali v Nymburce U Tanečnice. Ten den se rozthl pytel s různými koncerty a hudebními akcemi. Taky se trochu roztrhlo nebe a střídavě pršelo a tak jsme doufali, že k nám pod střechu naláká pár lidí. Jako první vystoupili Magnetikum z pražských Vršovic. Rozjeli to naplno a jejich vystoupení mělo šťávu a energii. Posluchačů začalo pomalu přibývat. Po nich jsme nastoupili na pódium my. Charles to měl na otočku, protože měl zároveň organizační povinnosti v Milovicích. Prostě jak jsem psal, ten den se s akcema roztrhl pytel. Na pódiu bylo pěkné vedro a někteří z nás se velmi rychle zapotili, že z nás pot doslova odkapával. Stejný jev potvrdili po nás vystoupivší nymburští Das R.U.M., kteří podali skvělý výkon a dostali na parket i několik pogujících tanečníků. Výborná, vydařená akce a díky všem lidem, kteří přišli. (plakát)

. . .

13. červen 2oo9 Open air s názvem Vítej léto se vydařil. Zařízení Vyšší Hrádek v Brandýse nad Labem, kde se festival konal si nějakým způsobem zajistilo, že nepršelo. Na dvou pódiích na dvoře Vyššího Hrádku se zpívalo, hrálo i tančilo. Nechyběly ani atrakce pro děti. Představili se různí umělci a tělesa. Mimo jiné například: ZUŠ Brandýs nad Labem, Hubertus Hlavenec, Hlavnováček, TS Power, místní divadlo Všech 5 pohromadě, Syrea, Radek Dvořák, 4sings, Polyphony Cowboys, Alda-man, nebo experimentální projekt Jedině absolutní sprostota nás může ochránit před absolutní prostotou. Nás trochu potrápila ta třináctka v datu. Hlasové indispozice a hlavně výpadek proudu, když jsme zrovna zvučili. Ale myslím, že jsme to zvládli. Děkujeme všem, kteří neutekli a vydrželi. (plakát)

. . .

8. květen 2oo9 Po nějaké době jsme se opět rozjeli na sever. Do klubu Vlak v Liberci nás pozvaly kapely Pí Půl a Ticho. Hráli jsme poslední, takže děkujeme všem, kdo tam vydrželi a počkali si na nás. Nutno pochválit i zvuk, který byl výborný. Poprve jsme zde zahráli i novou píseň s názvem Šílená. (plakát)

. . .

25. duben 2oo9 Vystoupili jsme na domácí půdě v klubu Mango v Lysé nad Labem. Akci pořádaly kapelky Das R.U.M. a instrumentální mágové Pokrok. Jako první jsme vystoupili my. Zvuk se nám bohužel vymykal z rukou. Jak to znělo do publika jsme neměli možnost posoudit, ale na podiu nic moc. Přesto nás v tom lidi pod pódiem nenechali. Jednak se jich tam vynořilo snad víc, než kolik jich před tím v celé hospodě bylo a jednak se chovali, jako by nám bylo rozumět. Patří jim náš dík a vděčnost. Po nás nastoupil Das R.U.M. se svojí osobitou poetikou. Závěr patřil Pokroku, který vystupuje zásadně bez zpěvu, neboť za ně zpívá kytara a slov netřeba. (plakát)

. . .

11. duben 2oo9 Přijeli jsme do čelákovického Irish Music Pubu podpořit naše našláplé liberecké kamarády Pech v rámci jejich TOUR-new CD. Hráli jsme první. Kořen ve zmatku zapoměl zapnout Petřin odposlech a všimnul si toho až při šesté písničce. Petra nakonec velkoryse odstoupila od záměru Kořena zabít. Statečně se s touto jeho chybou vypořádala a přesto, že se neslyšela, podala výborný výkon. Po nás nastoupili Pech s plnou vervou a rozjeli svůj repertoár včetně písní z nového alba Šance na změnu tuňáka. Na závěr si zajammovalo trio vytvořené kolem Jirky Marka.

. . .

3. duben 2oo9 Byli jsme pozváni do klubu Q6 ve Veltrubech u Kolína společně se Zatim nevim jako předkapely kapely Krucipüsk. Poprvé jsme vystoupili s naším novým druhým kytaristou Tomášem. Bohužel jsme společně stihli jenom jednu zkoušku a nedokázali jsme se zbavit té trochy nervozity. Zvuk byl výborný, čímž smekáme a děkujeme Panu Zvukařovi!!! Po nás to suveréně rozvařila partička Zatim nevim, která se znovu vzchopila po nedávném tragickém skonu jejich manažera a zcela ovládla část publika. Na závěr vystoupili již očekávaní Krucipüsk a dovedli páteční večer k vyvrcholení.

. . .

21. březen 2oo9 V Nymburce v klubu U Tanečnice byla vždycky pohoda a byla i dnes. Pozvali jsme si k tomu kapely TmZtM z Čelákovic a SO z Lysé nad Labem. TmZtM to odpálili se vší parádou a nasazením. Druzí jsme vystoupili my. Moc děkujeme všem za podporu. Závěrečné pogo bylo supr. Na závěr vystoupila kapela SO, která zde premiérově představila svého nového druhého kytaristu. (plakát)

. . .

20. březen 2oo9 Vrátili jsme se do Charlesových domovských vod, do pečeckého Edenu. Začátek obstaraly čelákovické kapely Blender a TmZtM. Po nich vystoupili poděbradští Care Away, kteří přidali i několik coverů. Potom přišla řada na nás. Závěr patřil domácím Personal Revolution, kteří to pořádně rozjeli. (plakát)

. . .

14. březen 2oo9 Na pozvání kapely Drsná Stěna jsme dorazili do Prahy, do Literární kavárny. Úžasná mapa z internetu nás zavedla do uzoučké jednosměrky ucpané právě vykládaným náklaďákem. A jiná cesta, podle mapy průjezdná, byla dávno jen pro pěší. Ale to noční malebnosti uliček staré Prahy neubralo na jejich kouzlu. Hlavně, že Literární kavárna byla na svém místě. První zahrála Drsná Stěna, která na místě pokřtila své první CD s názvem První nátěr. Potom jsme vystoupili my. Byl to křest ohněm pro našeho bubeníka Jardu, který nejenže poprve vystupoval s bicí soupravou s námi, ale bylo to jeho první veřejné vystoupení s kapelou vůbec. A Jarda obstál dobře. Děkujeme všem přítomným za podporu a za úžasnou atmosféru. Po nás se představila dívčí folk-punková kapela bez talentu a nástrojů, ale s velkým odhodláním... Zme z nás v šogu. Děvčata si připravila jen krátké vystoupení, zato však působivé, a předvedla undergroundovou alternativu. (plakát)

. . .

23. leden 2oo9 Vystoupení U Zeleného stromu bylo obestřeno několika jedničkami. Tak hlavně to bylo naše první vystoupení v roce 2009. Také to bylo naše první vystoupení s novým bubeníkem Jardou. No a nakonec to bylo naše první "unplugged" vystoupení. Na pomoc jsme si pozvali naše folkové kamarády Lážo Plážo, kteří nám svým vystoupením připravili půdu pro naše nekalé hudební kejkle, kterými se nám podařilo strhnout všechny přítomné. Děkujeme našemu speciálnímu vokálnímu hostu Mirasovi, našemu bývalému basákovi. Byla to super akce. Díky všem, kdo jste tam byli. (plakát)

v roce 2oo8:

1. listopad 2oo8 Uprostřed domů z panelů, v Modráku, což je hospoda v Horních Měcholupech, proběhla hodně vydařená akce. Večírek rozjela Iritující Pýchora, po ní jsme vystoupili my a na závěr naši hostitelé Ora et Labora. Lidí bylo dost a hudba všech tří kapel je oslovovala. Prostě uprostřed domů z panelu to žije. (plakát)

. . .

27. září 2oo8 Čelákovice, klub Irish Music Pub. Po odpoledním programu na dvoře Pubu, což bylo vinobraní s burčákem, ke kterému hrála čelákovická kapela M.A.C., se s tmou všichni přesunuli dovnitř. Prvni zahráli liberečtí Pech. Výborné vystoupení a skvěle jim to hrálo. Po Pechu jsme vystoupili my. Přiznávám, jsme teď ve fázi, kdy máme zrovna málo písniček. Některé staré jsme vyřadili a nové jsme ještě nestihli všechny nacvičit. Ale my se polepšíme. Slibujeme. Děkujeme přítomným za podporu a speciálně musíme poděkovat naší malé tanečnici :o)

. . .

30. srpen 2oo8 Po dovolených a po nemocech jsme vystoupili v Čelákovicích na dalším ročníku Statekfestu. Počasí se vydařilo báječně a na místě vládla opět pohodová atmosféra. Zvuk byl dobrý a nám se hrálo docela dobře. Bylo to znát i na odezvě publika. Díky moc za podporu. Kromě nás tam vystoupila spousta dalších a dobrých kapelek jako například TmZtM, Alžbětiny Sosny, Authentic, Basslake, Flat five, Grand Slam, Kapitán Nemo, Lesboys, M.A.C., Něco, nebo The Rockers. (plakát)

. . .

22. srpen 2oo8 Bohužel v Pečkách jsme nevystoupili. Překazil nám to trvající zápal plic.

. . .

25. červenec 2oo8 Pozvala nás kapela TmZtM do klubu kina Luft v Lysé nad Labem. Jako druzí vystoupili Zatim nevim. Potom jsme po delší době zase na domácí půdě vystoupili my. Musíme poděkovat všem, kteří nás přišli podpořit. Dokonce jsme si dovolili zahrát zbrusu novou píseň Vzdálený, kterou jsme teprve na poslední zkoušce dodělali. (plakát)

. . .

28. červen 2oo8 Měli jsme hrát v lyském kině Luft jako doprovod křtu amatérského filmového dokumentu. Bohužel jsme za sebe museli poslat náhradu. Doufám, že kvalitní náhradu - kapelu SO.

. . .

21. červen 2oo8 Dorazili jsme do Liberce na Svátek Hudby. Na Náměstí Dr.E.Beneše prý bylo shromážděno téměř 6000 sokolů a sokolek, kteří se začali před pátou hodinou rozcházet. Disciplínu mohly organizátoři svátku hudby sokolům jenom závidět. Na chystanou produkci kapel se shromáždilo mnohem méně lidí, než bylo sokolů. Snad jsou hudbymilovní liberečáci plaší a čekali na tmu, snad byla televize a fotbal silnějším lákadlem pro sobotní podvečer. Kromě nás na naméstí zahráli Mandrake Root, Cellopolis a Nobody knows. Začátek v 17:00.

. . .

14. červen 2oo8 Třídenní festival Votvírák 2008 hostil více než 120 kapel na třech pódiích. Měli jsme tu čest vystoupit poslední den na Coca-Cola stage a nezabránily nám v tom ani letní angíny. Byla to také naše premierá na tak velkém pódiu s Charlesem a myslím, že úspěšná. Jen chudák Kořen, toho měl dost, protože se celé tři dny podílel na organizaci festivalu. Měli jsme tam opravdu hodně velkou konkurenci. Moc děkujeme všem, kdo si nás přišli poslechnout a podpořili nás pod pódiem. (plakát)

. . .

24. květen 2oo8 Ve slunnou hrabalovskou sobotu jsme dorazili do Nymburka do kavárny U Tanečnice. Jako první vystoupila mladoboleslavská Zoe 22. Škoda, že potenciální návštěvníky zřejmě děsilo venkovní světlo, protože dorazili až se stmíváním a nechali si část vystoupení této partičky ujít. Po nich se žezla na pódiu chopila pražská Ora et Labora. Sehraná a se svým saxofonem celkovou atmosféru ještě více pozdvihla. Konec patřil nám. Moc děkujeme posluchačům, že nás přišli podpořit a můžeme ujistit, že začínáme dělat nové písničky abychom mohli hrát také něco jiného, než pořád hrajeme a taky abychom mohli hrát déle. (plakát)

. . .

10. květen 2oo8 V Pečkách v klubu Eden se odehrál koncertní "křest" našeho nového basáka Charlese. Společně s kapelami Lure of Senses a Personal Revolution přišlo Charlese podpořit početné publikum a rozhodně nás v tom nenechali. Děkujeme i tanečníkům, kteří neváhali a přidali se k nám. (plakát)

. . .

15. březen 2oo8 Proběhl Binič fest VIII. Během večera vystoupili DeBill Heads, Rape act, Syndrom, CZ, D.K.V., Skapollo, Cenzura 437, Baraki a Legion. My jsme se dostali na řadu předposlední téměř ke třetí hodině ráno. Ti co zůstali, nezklamali a podpořili nás. Díky. Doufám, že ani my jsme je moc nezklamali. Na této akci jsme si zahráli naposledy s Mirasem, který z kapely odchází. Černé brýle měl, ne proto, že by byl dojatý, ale dopoledne si na zkoušce další kapely málem vyrazil oko stojanem na mikrofon. Výtěžek Biničfestu je již tradičně určen Ústavu sociální péče v Milovicích. (plakát)

v roce 2oo7:

7. prosinec 2oo7 V rámci soutěže SCMC (stránky fungují v IExploreru) jsme zajeli do Votic. Akce se konala v místním Music Baru. Organizační problémy způsobily nepříjemné posunutí začátku celé akce. Jako první vystoupila mladá punková kapela Atakdále. Po ní jsme vystoupili my. Hned jak jsme se představili, dostalo se nám od přítomných ujištění: "My jsme z Votic". Společenským povinnostem tak bylo učiněno za dost a my začali hrát. Trochu nám zkomplikoval podmínky fakt, že byl k dispozici jenom jeden zpěv a tak jsme zpívali všichni na jeden mikrofon. Naštěstí nás "Votičtí" podrželi a musím přiznat, že se nám nakonec hrálo dobře. Díky. Po nás vystoupili sehraní Escape23, kterým se lepila na paty smůla. Dost lidí odešlo než začali hrát (doufám, že jsme je nevyhnali my (-: ), po celkem slušném rozjezdu praskla kytaristovi struna a nakonec odešlo i jeho kombo. My jsme mezitím naložili svoje věci do auta, dopili, rozloučili se s porotou - Kellym a vyrazili na přibližně devadesátikilometrovou cestu domů, čímž jsme zakončili koncertní rok 2007.

. . .

17. listopad 2oo7 Vystoupili jsme v Lysé nad Labem U Zeleného stromu. Jako první zahráli výborně sehrané kolínské Alžbětiny Sosny. Jako druzí jsme vystoupili my. Závěr večera patřil čelakovické kapele RapeAct. Škoda, že všichni nevydrželi až do konce. Díky všem kdo nás přišli podpořit. (plakát)

. . .

2. listopad 2oo7 Naši přátelé Geminigem nás pozvali do Modré Vopice v Praze. Hráli jsme první. Po dolaďení zvuku během prvních písniček jsme vyvolali i potlesk, za což děkujeme. Ten večer Kořen poprve použil jinou krabičku na kytaru (a zdá se, že úspěšně) a zahráli jsme naši zbrusu novou písničku s názvem Mlha. Po nás nastoupili na pódium kapely Kamarád Krteček, naši hostitelé Geminigem a Kabir Bedi Band. (plakát) My jsme se ale mezitím přesunuli do Čelákovic do Irish Music Pubu kde se odehrávala Halloweenská noc, kam nás pozvala kapela Rape Act. Po ní vystoupilo kolínské Blikající Miminko (starej dobrej punk). V pozdní noční hodinu jsme nastoupili my a přeci jen se plac před kapelou zaplnil dobře rozjetejma lidma. Děkujeme i jim. Bylo to supr, nenechali nás v tom.

. . .

20. říjen 2oo7 V Nymburce U Tanečnice se nám jako obvykle hrálo dobře. Naši příznivci nás v tom nenechali a přišli nás podpořit. Díky jim! Po nás vystoupila českobudějcká kapela Těhotný Yežeg ve skvělé formě a zvedla přítomné na parket. Závěr patřil místní undergroundové legendě Právům pupku, kteří vystoupili jako hosté i s jubilujícím zpěvákem. Naše vystoupení jsme věnovali Sabotérce k narozeninám. (plakát)

. . .

28. září 2oo7 Vokurkův mlejn u Okoře. Naše účast ZRUŠENA z důvodu nemoci a osobních důvodů. Omlouváme se všem, kdo si tam na nás naplánovali výlet.

. . .

28. září 2oo7 Open air Zavírák v Milovicích. Vinou nepřízně počasí byly na poslední chvíli zrušeny první čtyři kapely, tedy i my. Tak snad v Milovících někdy příště.

. . .

25. srpen 2oo7 Vystoupili jsme na akci UNDERGROUND MANIA XII v Lysé nad Labem v Mangu (bývalá Mrtvola). Na akci vystouplia death metalová lyská legenda Legion, death metaloví Sepsis, trashblack metaloví Plague porter, death metaloví Agarwean a hardcore-crossover Skiff. Závěr patřil nám. Nevím jak vypadal zvuk pod pódiem, ale my byli se zvukem spokojeni. Zvláště poté, co nám zvuk vychytal "Z" z Legionu. Dík. Díky všem, kteří kvůli nám vydrželi až do konce a další náš dík patří tanečníkům. Chci tímto přede všemi omluvit Mirase za indispozici. Rozbolela ho během večera hlava a během našeho vystoupení se to ještě stupňovalo. Proto jsme to utípli bez přídavků, aby mohl odjet. Dík za pochopení. (plakát)

. . .

11. srpen 2oo7 Zahráli jsme na "lesním" Open airu SOUTOCK'07. Program byl nabitý. Lukáš Zíta a kapely Práva pupku, První hoře, Krucipüsk, Mixlevpixle. Hudební vstupy měl DJ Seagull. Bohužel celý festival nabral hned na začátku skluz více než hodinu. Hráli jsme druzí po Lukáši Zítovi a zvukař si na nás teprv vychytával zvuk. Konec vystoupení jsme trochu zvorali. Lidi skandovali a chtěli přídavek. Jenže my jsme se navzájem nepochopili se stage managerem a rychle jsme všechno vypojili, abychom mohli rychle vypadnout. Rozhodně chci poděkovat všem, kdo nás podpořili pod pódiem (a bylo jich dost) a všem, kterým se to aspoň trochu líbilo. Vězte, že jsme neutekli z pódia, protože bychom vám nechtěli zahrát přídavek, ale že jsme cítili s pořadatelem a chtěli jsme aby se vzhledem k časovému skluzu dostalo i na ostatní kapely. A taky moc děkujem Sabotérce za suprovou fialovou bábovku. Byla výborná. (plakát-les, plakát-green)

. . .

21. červen 2oo7 Zahráli jse si na třetím OPE'N'AIRu na dvoře Střední průmyslové školy v Liberci. V programu byla spousta dalších dobrejch kapel. Mystream, Rezistor, Mandrake root, Pěší zóna, Jazz trio, Ancient locust, Očama, Tropella a Apathic. Dorazili jsme když na pódiu hráli Mystream. Poslechli jsme si ještě Pěší zónu, kterou bych nazval českou Apocalypticou a potom jsme nastoupili na pódium my. Kořenovi opět rupla struna a ke slovu přišla náhradní kytara. Po páté písničce se na místo dostavili strážníci městské policie a vyzvali organizátory k ukončení celé akce. A tak 3.ročník Open Airu, součást evropských Svátků hudby, kdy se ve městech po celé Evropě rozléhá nocí hudba, ukončila v Liberci vyšší moc zhruba o půl jedenácté večer. Ještě jsme se stihli rozloučit Inkvizicí. Přestože jsme byli na programu poslední, přišlo kvůli nám několik lidiček, kteří si nás chtěli poslechnout. Moc jim děkujeme. Moc nás to potěšilo. (plakát)

. . .

16. červen 2oo7 Celá akce v Nymburce U Tanečnice začala mírným časovým skluzem. Ten se nakonec ukázal jako výhoda, protože skupina ZbožSKA, která měla hrát poslední, měla ten ještě vystoupení mimo okres, které se protáhlo a oni nemohli dorazit včas. Celou akci jsme začali my. Zvuk byl snad dobrý, protože lidé byli ochotní v tom horky být s námi uvnitř a fandili nám. Po nás vystoupily legendární Práva pupku ve výborné formě. Drželi štafetu až do čtvrt na jednu v noci, kdy konečně dorazila kompletní ZbožSKA. Přesto, že zpívající trumpetista přijel už tak hlasově indisponován, že skoro nemohl ani mluvit, jejich výkon byl vynikájící. (plakát)

. . .

15. červen 2oo7 Vystoupili jsme v čelákovickém Irish Music Pubu. Jako první to pořádně rozjeli Geminigem s razantním dívčím zpěvem. Poté zahrála asi čtyři písničky místní kapela, která snad ještě zatím ani nemá název, ale hráli naprosto úžasně. Na závěr jsme vystoupili my. Horko tam bylo skoro nesnesitelné a proto děkujeme všem, kteří uvnitř vydrželi až do konce.

. . .

2. červen 2oo7 Biofest 2007 Nymburk - soukromá "zahradní" narozeninová párty v Nymburce spojená s kolaudací. Zahráli jsme s plzeňskou kapelou Drsná stěna. Bylo to výborný. Hostitel vytvořil úžasnou atmosféru a hrálo se nám skvěle. Děkujeme touto cestou za pozvání.

. . .

5. květen 2oo7 Bohužel do Velvetu skoro nikdo nepřišel a tak jsme si ani my, ani Borky Kempelen vůbec nebrnkli a celá akce byla zrušena, což nás všechny mrzelo. Snad to vyjde příště.

. . .

30. duben 2oo7 Čarodějnická akcička na Soutoku byla bohužel ZRUŠENA ze strany pořadatele - z osobních důvodů.

. . .

14. duben 2oo7 Petra se konečně trochu zotavila a tak jsme v Nymburce U Tanečnice nastoupili v plné sestavě. Domácí půda a podpora lidiček, kteří se dostavili v hojném počtu pro nás byla motivující a brzo jsme si vytvořili kontakt s publikem. Nikoho v klidu nenechala ani kapelka Pech, která opět odvedla hodně dobrý výkon a byla nadšenými posluchači přinucena přidávat. Pro posluchače, kteří přišli v sobotu k Tanečnici se hraje dobře. Díky. (plakát)

. . .

13. duben 2oo7 Nemoci se nás bohužel pořád drží a tak jsme v Ovčárech v Hospůdce M.Feigla museli bohužel vystoupit bez Petry. Holt třináctýho pátek. Tak jsme odehráli starší věci a po nás nastoupil na pódium Crossband, který předvedl našláplou kvalitní muziku a získal si sympatie konečně se rozrůstajícího publika. Jako třetí vystoupil Pech v nové sestavě rozšířené o akordeon a saxofon. Předvedli perfektní výkon a musím říct, že změny obsazení v kapele je dost posunuly dopředu. Děkujeme Crossbandu za obětavou pomoc při ozvučení a děkujeme všem fanouškům, kteří dorazili až do Ovčár. (plakát)

. . .

3. březen 2oo7 Akce Zpívánky na Soutoku jsme se bohužel z důvodu nemoci nezúčatnili.

. . .

24. únor 2oo7 Vydařená akcička v poděbradském Netopýru. Spolu s námi hráli Rape Act a ZbožSKA. Přes to, že Kořenovi praskla dvakrát ta samá struna, přesto, že Petra ztratila hlas a musela si dát pár písniček pauzu (ale zvládla to - je to statečná holka!!!), přesto, že Kořen sejmul reprobednu a málem vyrazil z ruky bubeníkovi další kapely z ruky půllitr..., tak přes to všechno to byla celkem dobrá akce a vystoupení se nám myslím povedlo. A díky všem lidičkám za podporu. (plakát)

. . .

15. únor 2oo7 Hráli jsme v pražském klubu JET na Žižkově. Skoro by se dalo říct, že počasí nám nepřálo. S tímhle počasím se totiž roztrhl pytel s různými nachlazeními a komplikacemi horních cest dýchacích. Petra se ráno probudila skoro bez hlasu, Kořen na sobě cítil teplotu a Miras cestou domů knedlík v krku. Jenom Alesh o sobě prohlašoval, že je divnej už od poslední zkoušky. Choroby sklátily i část potenciálního publika. Naštěstí skalní nezklamali, chorobám odolali a dorazili. Začali jsme asi ne zrovna šťastně, ale postupně jsme získávali větší jistotu a pomalu nás opouštěla křečovitost. Druhá půlka našeho vystoupení už byla troufám si tvrdit dobrá a tleskali i posluchači, kteří nás slyšeli poprve. Potom přišla ke slovu kapela Neúspěšný atlet, oslabena o stonající zpěvačku. Ale kluci se s tím vypořádali důstojně a s nasazením.

. . .

20. leden 2oo7 Vystoupili jsme v nymburské kavárně U Tanečnice. Díky společně s námi vystupující kapele Mixlevpixle se akce rozjela a vytvořila se fajn atmosféra. Hrálo se nám naprosto pohodově a děkujeme všem hojně přítomným za podporu, za účast i za toleranci. (plakát)

v roce 2oo6:

16. prosinec 2oo6 Underground mania X. v Nymburce U Huličků. Akci jsme ostartovali my. Dále pokračovaly kapely DKV, Human Scum, Legion, Duobetic homunkulus a PentaMoan. Potěšilo nás hrát na domácí půdě a nevadila nám ani přítomná zima. Děkujeme organizátorům za pozvání a držíme palce.

. . .

15. prosinec 2oo6 Ve Starém mlýně v Byšicích proběhl 7. Vánoční randál s kapelami Bumfrang3, Ad Bestias a Sněžná slepota. Naprosto pohodová akcička plná energie. Zpočátku jsme sice trochu tápali, ale nakonec, i když tam bylo lidí dvě prdele, se nám podařilo najít tu správnou vlnu, na které se i přes nedostatky zpěvového aparátu rozjela oboustraná komunikace s publikem. Lidičky pařili a moc nám pomohli. Děkujeme jim za to. Na zpáteční cestě jsme se zastavili na našem oblíbeném okraji Kostelního Hlavna (viz. fotky). (plakát)

. . .

25. listopad 2oo6 Vystoupili jsme na festivalu Binič fest VII, jehož výtěžek je opět určen pro Ústav sociální péče v Milovicích. Účast kapel byla hojná. Kromě nás hráli nymburští ČéTé, kapela CZ, Pilsner Oiquell, S.P.S., Totální nasazení, ZbožSKA, A bude hůř, Rape act a Apple juice. Kořenovi praskla hned ve druhé písničce struna a tak poprve v Qwil hrál na svou náhradní starou rozladěnou kytaru, kterou si jinak s sebou všude pro tyhle příležitosti tahá. Přes tento handicap se našlo v publiku dost lidí, kteří nás pod pódiem výborně podporovali. Děkujeme. (plakát)

. . .

11. listopad 2oo6 Vystoupili jsme v Irish Music Pubu v Čelákovicích spolu s pohodovou kapelkou Neúspěšný atlet, která má i akordeon, saxofon, trubku a přitom nehraje skáčko, ale prostě pěkný písničky. Atleti zahráli velice dobře a navodili příjemnou atmosféru. Po Atletovi jsme nastoupili my a vyhnali z pubu slabé povahy :o) Zůstali jen otrlí posluchači a skalní fanoušci. Děkujeme tanečníkům, kteří přes to, že nebyl žádný parket, tancovali naprosto skvěle v mezích možností. Zahráli jsme i novou písničku "Já nechci". (plakát)

. . .

13. říjen 2oo6 Připoměli jsme si ve zkušebně nedožité 30.narozeniny Romana Stejskala, který během svého nedlouhého života stihnul složit mnoho písniček, z nichž některé dodnes hrajeme. A nejemom my. Spolu s námi Romanovi zahráli SO a Syrea.

. . .

16. září 2oo6 Hogo Fogo Open air v letním kině v Lysé nad Labem se nadmíru vydařil. Musím říct, že hlavně zásluhou PANA zvukaře Zímy, který je profesionál každým coulem. Dokázal vytvořil v prostředí letního kina naprosto úžasný čitelný zvuk. Podle některých ohlasů znělo naše vystoupení lépe než na studiovém CD. Potěšilo nás, že se během našeho vystoupení zastavili v hledišti i návštěvníci zámeckého parku a podle jejich podupávání si do rytmu usuzuji, že je vystoupení zaujalo. Oproti původně plánovanému programu bohužel nemohla vystoupit kapela Den, jejíž zpěvák onenocněl. Takže kromě nás vystoupily kapely Makenzen, Masaku Screever, Bumfrang3, Basslake, V.T.Marvin, Independent Sunset a Kulturní památka. (plakát)

. . .

19. srpen 2oo6 Vystoupení v klubu Vanessa v Mnichovicích bylo na poslední chvíli z technických důvodů zrušeno. Mrzí nás to, protože jsme se dost těšili.

. . .

18. srpen 2oo6 Vystoupili jsme v Milovicích U Jelínků spolu a kapelama Authentic a SO. Během vystoupení jsme představili naše nové CD To se stává, které nám pokřtil Fibril, který neváhal přijet až z Brna a my mu za to moc děkujeme. A taky děkujeme všem co ten večer přišli, protože se nám pro ně hrálo dobře.

. . .

14. červenec 2oo6 Zahájili jsme dvoudení festival Bratčice 2006 – II. Moto-párty. Počasí akci moc nepřálo a lidí na první, páteční, noc srazu moc nedorazilo. Terén okolo bylo jedno veliké bláto. S pocitem, že hrajeme sami pro sebe jsme si zahráli opět pod širým nebem. Po nás zahrály ten večer ještě kapely DKV a Syndrom.

. . .

23. červen 2oo6 Hned po práci jsme vyrazili do Liberce. Samozřejmě jsme nabrali zpoždění, ale nakonec jsme byli na místě včas, i přes malé bloudění skrze dopravní uzávěru v Liberci. Čekali jsme vedro, ale uvítal nás svěží, skoro horský vzdoušek. Na festivalu hrály kromě nás skupiny Pech, Not yet, Pěší zóna (Apocalyptica revival), Horror a Nobody knows.

. . .

20. květen 2oo6 Po dlouhé době se konal festival regionálních kapel v letním kině v Lysé nad Labem uspořádáný kinem Hogo Fogo. Vystoupily kapely Syrea, Legion, Mixlevpixle, DKV , 4+1, Mizantrop, Syndrom a Kulturní památka. Bohužel před desátou hodinou večer se strhnul mohutný déšť a celou akci předčasně ukončil, takže ani my, ani SO jsme už na festivalu nevystoupili. (plakát)

. . .

13. duben 2oo6 Vystoupili jsme v pražském klubu Na slamníku. Pozvala nás kapela Neúspěšný atlet. Moc jim děkujeme a hlavně jejich fanouškům, kteří nás nevyhnali a hlavně po nás ani nic neházeli :-) Naše vystoupení bylo trochu uspěchané, protože Alesh musel ještě ten den na noční. Stihnul to sice na minutu přesně, ale bohužel jsme si nemohli ani poslechnout naše hostitele, přestože jsme se na to docela těšili. Hrajou fakt příjemnou a pohodovou muziku. Ale určitě není všem dnům konec. (plakát)

. . .

1. duben 2oo6 Vystoupili jsme na Binič festu VI. v Dělnickém domě v Nymburce s kapelami Basta Fidel, Těhotný Yežeg, Isaacarum, Komplex Viny, Syndrom, Zbožska, D.K.V., Veselí Koníci, Rape act. Výtěžek festivalu byl předán Ústavu sociální péče v Milovicích (viz článek v Nymburském deníku). Začátek fesťáku se vydařil a atmosféra byla výborná. Bohužel po třetí kapele následovaly tahanice o změnu pořadí mezi zbylými kapelami a navíc se začal zvětšovat časový skluz zaviněný i dlouhým zvučením některých kapel. Zajímavý paradox. Kapely, které už něco umí se nazvučí rychle a dobře i když mají víc nástrojů a vokály, takže by se spíš dalo očekávat, že zvučení zabere času víc. Vystoupili jsme tedy až kolem jedné hodiny. Kořen byl nachcípanej a nemoh skoro mluvit, takže vše musela zachraňovat Petra s Mirasem. Děkujeme publiku, které nás v tom nenechalo. (plakát)

. . .

11. březen 2oo6 Zahráli jsme v "klubu" restaurace Gurmán v Lysé nad Labem spolu s milovicko-lyským SO a Artes, kteří přijeli z Benátek nad Jizerou. Díky všem, kteří nás přišli podpořit. Zvuk byl tentokrát dobrý. Už se učíme hrát míň nahlas a srozumitelněji ;-) (plakát)

. . .

24. únor 2oo6 Hráli jsme v kině v Lysé nad Labem, spolu s kapelami Pech a Práva pupku. Přes počáteční problémy se zvukem se podařilo najít kompromis a nakonec bylo vystoupení doufejme podařené. Alespoň soudě podle ohlasů na místě.

. . .

21. leden 2oo6 U Jelínků v Milovicích "Přijďte spláchnout nudu" - společné vystoupení s kapelou Syrea a Květoslavem Dolejším. Podařil se celkem dobrý zvuk a byl slyšet i zpěv. Hlavně díky Petře. (plakát)

v roce 2oo5:

17. prosinec 2oo5 Minifest No.2 U Jelínků v Milovicích spolu s kapelami DKV, Mixle v Pixle a 4+1. Klub se teprve rozjíždí, ale lidi tam byli i přes to, že právě v sobotu ráno náš okres zavála slušná vrstva sněhu. Hráli jsme poslední a myslím, že jen málokdo odešel předčasně a rozhodně tam při nás nikdo neusínal. Díky, lidičky :-).

. . .

19. listopad 2oo5 Vystoupení v Irish Music Pubu v Čelákovicích spolu s kapelou SYREA. Lidi byli, hrálo se nám dobře, prostě pohoda :-)

. . .

18. březen 2oo5 Vystoupení v R.K.D.M. v Milovicích. Kromě nás vystoupily kapely SO, Crossband, W.I.X Luboš Odháněl. Nepřišlo spoustu lidí, kteří přijít mohli, ale i tak nás naši přítomní fanoušci nezapřeli. Myslím, že jsme vytvořili dobrou atmosféru a nakonec i půdu pro kapelky po nás. (plakát)

v roce 2oo4:

17. prosinec 2oo4 Akce v Nymburce "U Huličků". Kromě nás vystoupily kapely: DKV, Mixlevpixle a Hanka Pokorná a Fossa Temporalis. Atmosféra se vydařila báječná. Prostě advent jak má být...

. . .

6. listopad 2oo4 Charitativní koncert - BINIČ FEST V. v Nymburce v kulturním domě. Výtěžek byl věnovám dětskému domovu v Milovicích. Podcenili jsme zvučení, takže chudák Petra... A Kořen - ty texty, ty texty... Ale jinak to bylo prej dobrý. Hráli 4+1, Sek jsi bombonky, Apple juice, Baraki, Fast food, Fousatej hat. Více na www.binic.wz.cz. (plakát)

. . .

10. červenec 2oo4 Oslava Majdiných bakalářských zkoušek. Opět ve Dvorcích. Téměř uzavřená společnost, vynikající nálada, vystoupení bylo velmi živé.

. . .

17. duben 2oo4 "Sůča fest" N.O.1FEST v Nymburce v kulturním domě. Vynikající zvukař. Pohodový vystoupení, jen kdyby si Kořen pamatoval texty :-) Spolu s námi hráli DKV, Mixle v Pixle, 4+1, Zbloudilá tramvaj, Tři piči a Komplex viny. (plakát)

. . .

24. leden 2oo4 Kořenovy narozky. Odehrály se ve Dvorcích. Zima byla taková, že zamrzly i trubky na záchodech. Ale kdo přišel, tak tvrdil, že nelitoval.